Matko živčić prvak Hrvatske, osvojeno 1 zlato, 2 srebra i 2 bronce.
U Benkovcu se dana 28.05.2016. održalo Hrvatsko prvenstvo u kickboxingu, za uzraste juniora u disciplini Light Contact i kadeta u disciplini Kick Light.
Na prvenstvu je nastupio i tim karlovačkih Tigrova koji je postigao odlične rezultate.
Junior Matko Živčić postao je prvak Hrvatske u disciplini Light contact +94 kg. U finalnoj borbi Matko je pobjedio natjecatelja iz klub Pit Bull Split rezultatom 3-0.
U istom uzrastu junior Lukas Jurašić ostvario je također odličan rezultat osvajanjem srebrne medalje nakon pobjede nad natjecateljem iz Predatora Pazin (3-0), dok je u finalu izgubio od natjecatelja iz Zmaja Bedekovčine rezultatom 0-3.
U disciplini kick lighta, uzrast starijih kadeta osvojena je jedna srebrna i dvije brončane medalje a izborili su ih David Furdek -42 kg, Pjeter Curi -47 kg i Dominik Perošić -63 kg.
Pjeter Curi je u prvoj borbi pobjedio člana Pit bulla Split rezultatom 3-0, a u finalu je izgubio od člana Zmaja Bedekovčine 0-3.
David Furdek je u prvoj borbi pobijedio natjecatelja iz Spartan Gyma Zagreb 3-0, a u drugoj borbi za finale je izgubio od natjecatelja iz Budokaja Labin.
Dominik Perošić je u prvoj borbi pobjedio natjecatelja iz Mladosti Varaždin 2-1, zatim u borbi za medalju natjecatelja iz Armusa Zagreb 3-0, da bi u borbi za finale izgubio od Milenka Potpare iz Kinga Poreč.
Nastupili su još i Ivan Vuljanić i Leonardo Mikuljan, oba dvojica u kategoriji -69 kg, ali su izgubili u kvalifikacijskim borbama, te su ostali ovaj puta bez medalja.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija