Na otvorenom prvenstvu Češke u kickboxingu, koje se održavalo 17. i 18. lipnja u Pragu, nastupili su članovi Tigra iz Karlovca, sa vrlo velikim uspjehom.

Seniorka Tigra Lucija Cicvara osvojila je prvo mjesto u kategoriji -55 kg u disciplini Kick Light ostvarivši ukupno 3 pobjede.

Otvoreno prvenstvoLukas Jurašić je osvojio zlatnu medalju u uzrastu starijih kadeta -69 kg, u disciplini Point fighting, uz 4 pobjede.

Leonardo Šeketa je osvojio juniorsko srebro u disciplini Kick light uz 2 pobjede.

Brončane medalje su osvojili u disciplini Kick light juniori Leonardo Mikuljan i Tomislav Šeketa koji su poraženi u  borbama za finala.

Pred Tigrovima su sada ljetne pripreme za Europsko prvenstvo za kadete i juniore koje se održava u Makedoniji, u Skopju početkom rujna mjeseca, kao i za seniorsko Svjetsko prvenstvo koje se održava u studenom mjesecu u Mađarskoj, a na kojem će iz Tigra nastupiti Lucija Cicvara, u disciplinama Point fighting i Kick light -50 kg.

Za sastav reprezentacije Hrvatske u kickboxingu koja nastupa u Makedoniji iz Tigra kandidirani su sljedeći natjecatelji, a sastav reprezentacije saznat će se ovih dana….