Clanovi Kickboxing kluba Tigar Karlovac nastupili su u nedjelju 20.01.2019. godine, na Europskom kupu u Italiji, u konkurenciji 1.430 natjecatelja iz 22 države, te su osvojili jednu srebrnu i dvije broncane medalje.

Lara Mihalić, koja je državna prvakinja u kickboxingu,  osvojila je srebrnu medalju u kategoriji starijih kadetkinja -60 kg uz dvije efektne  pobjede i poraz u finalu. Roka Puljak je tek ušla u starije kadetkinje te je u kategoriji -60 starijih kadetkinja osvojila 3. mjesto i brončanu medalju uz 2 pobjede.

Brončanu medalju osvojio je i Frane Matešić – djeca -36 kg. Nastupili su jos i Margareta Mušnjak, Lana Kirin i Ana Pranjić ali su izgubili kvalifikacijske borbe.

Sljedeći nastup Tigrovi imaju u Italiji 03.02.  u mjestu Ala, gdje će nastupiti drugi dio mlađeg tima u sastavu Luka Repulec, Leon Mušnjak, Borna Vučetić, Matej Medved i Marija Vojak.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija