Tigrovi osvojili 3 zlatne , 2 srebrne i 2 brončane medalje !

Na 11. Međunarodnom Kickboxing kupu Wako Grand Prix BiH za djecu, kadete, juniore i seniore učestvovalo je oko 700 natjecatelja iz 95 klubova i devet država ( BiH, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije, Makedonije, Moldavije, Luksemburga i Austrije).

Na turniru je nastupio i Kickboxing Klub Tigar Karlovac sa svojih 7 mladih natjecatelja koji su postigli izniman uspjeh.

Zlatne medalje osvojili su Margareta Mušnjak u kategoriji -47 kg mlađe kadetkinje – Point fighting ( 1 pobjeda), zatim Roka Puljak – starije kadetkinje -60 kg – Kick Light ( 2 pobjede) , te Luna Spasojević – starije kadetkinje – 55 kg – Point fighting ( 2 pobjede).

Srebrne medalje osvojile su Ana Pranjić – mlađe kadetkinje -47 kg – point fighting ( bez pobjede, ali nastupila u 10 kg težoj konkurenciji zbog nedostatka konkurencije u svojoj -37 kg kategoriji), te Lara Mihalić – starije kadetkinje – 60 kg – Point fighting ( 2 pobjede).

Brončane medalje osvojili su Matej Medved – stariji kadeti – Kick light -63 kg ( bez pobjede) i Roka Puljak – stariji kadeti – Point fighting – 60 kg ( 1 pobjeda).

Sada je pred Tigrovima nastup na najvećem svjetskom natjecanju – Svjetskom kupu “Irish Open”, a nastupit će starije kadetkinje Lara Mihalić i Roka Puljak.