Kickboxing klub Tigar Karlovac je nastupio na Hrvatskom prvenstvu za seniore i seniorke u point fightingu i light contactu koje se je u subotu odrzalo u Osijeku. Prvaci Hrvatske postali su Petra Lončar -50 kg i Lukas Jurašić -63 kg dok je Nika Bešenić osvojila srebrnu medalju u -55 kg. U Light contactu je Petra Lončar osvojila 1. mjesto u -50 kg.
U ukupnom poretku seniora u Point fightingu Tigar je zauzeo 2. mjesto od 15 klubova a u sveukupnom poretku Prvenstva Hrvatske od 47 klubova 6. mjesto.
Sljedeći nastup Tigrova je u Beogradu od 15. -17. 03. na Europskom kupu na kojem će nastupiti muški kadetski sastav Mušnjak Leon, Medved Matej, Kirin Mile i Vučković Edi, a zatim Tigrovi nastupaju 23.,03., u Tešnju na Balkanskom kupu.
Od 29.-31. 03. ženska kadetska ekipa nastupa na velikom međunarodnom turniru u Milanu koji će im poslužiti kao odlična provjera prije nastupa na Hrvatskom prvenstvu za starije kadete koje je na rasporedu 06.04.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija