U Zaboku se u subotu 29.02. 2020. održao međunarodni turnir “Zabok Open” na kojem je nastupilo oko 200 natjecatelja, iz 25 klubova, a na istom natjecanju nastupili su i natjecatelji  kickboxing kluba Tigar Karlovac, dječjeg uzrasta, a koje je vodila trenerica Lucija Cicvara. Tigar je proglašen najboljim klubom u dječjem uzrastu te je dobio poseban pehar. Od Tigrova zlatnu medalju osvojio je Ivano Anzić u kategoriji dječaka početnika  – 27 kg (2), srebrne medalje osvojili su Tena Vučetić djevojčice  – 24kg (1), Iva Vrbanić djevojčice početnice  -24 kg , Niko Vrbanić dječaci početnici – 24 kg, Borna Vučetić mlađi kadeti – 42 kg, dok su brončane medalje osvojili Lucija Babić djevojčice  – 24 kg i Ivan Anzić dječaci početnici -27kg.

Istovremeno od 28.02. – 01.03. 2020. tim starijih kadeta kick boxing kluba Tigar  Karlovac, pod vodstvom trenera Zorana Cicvara, nastupio je u Sofiji u Bugarskoj na međunarodnom turniru ” 1. Masaru Open” . U konkurenciji oko četristo natjecatelja zlatne medalje osvojili su Matej Medved u kategoriji-63kg kick light(2), Roka Puljak Point fighting starije kadetkinje -60kg(2) i light contact – 60kg(1), srebrne medalje osvojili su stariji kadeti Leon Musnjak u kick lightu – 57kg (1), Matej Medved (1) u kick lightu – 69kg (1) , Lana Kirin u Point fightingu starije kadetkinje – 60 kg (1), Roka puljak u light contactu juniorke – 60kg i Lara Mihalić  u Point fightingu juniorke – 65kg i light contactu starije kadetkinje +60kg, dok su brončane medalje osvojile Roka Puljak u kicklight juniorkama , Ana Pranjić u starijim kadetima Point fighting – 42 i light contact – 42kg i Leon Mušnjak u kick lightu – 57kg(1). Nastupio je jos i Ivan Peretić u kategoriji kick light stariji kadeti +69kg ali je izgubio u kvalifikacijama.
Sljedeći nastup Tigrovi imaju 07.03.u Đakovu na Hrvatskom prvenstvu za seniore i starije kadete u Point fightingu.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija