U Karlovcu je od 11-13 veljače održan Europski Kup Karlovac Open 22, 2. memorijal Mihaela Javorovića, na kojem je nastupilo 1.864 natjecatelja iz 144 kluba i 27 država.

Tigar je ovu manifestaciju odradio zaista izvrsno, natjecanje je proteklo po programu kako je i predviđeno.

Natjecanje je otvoreno u subotu 12.02.2022. u 09.30, a na otvorenju su prisustvovali Izaslanik Predsjednika RH , savjetnik za sport u uredu Predsjednika, Profesor Željko Jovanović, Ispred Ministarstva turizma i sporta, gospođa Olja Jurlina, Gradonačelnik Damir Mandić, zatim Predsjednik Zajednice športova karlovačke županije Želimir Feitl, Predsjednik Karlovačke Športske Zajednice Željko Šančić, Predsjednik HKBS-a Tomislav Bilandžić, te proslavljeni karate šampion Vjekoslav Šafranić i Mladen Kuka Predsjednik planinarskog saveza grada Karlovca.

Od karlovačkih boraca u seniorskoj konkurenciji zablistala je Lara Mihalić koja je osvojila uz dvije pobjede Europski kup, a zatim i u juniorskoj konkurenciji također uz dvije pobjede ponovila uspjeh. Srebrnu medalju osvojila je u brojnoj konkurenciji Roka Puljak u disciplini Point fighting -65 kilograma. Broncu je osvojila Luna Spasojević u kategoriji seniorki -55 kilograma.

Na ringu zablistao je Leon Mušnjak u disciplini Low kick -67 kilograma, te je pobjedom u finalu nad protivnikom iz BiH osvojio 1. mjesto, dok je Matej Medved u starijim juniorima uz dvije pobjede i porazom u finalu osvojio srebrnu medalju.

Izvrstan je ovo početak sezone za Kickboxing klub Tigar Karlovac, a sada slijede pripreme za Hrvatsko Prvenstvo, gdje će se Tigrovi natjecati za ulazak u reprezentaciju Hrvatske. Sudeći po rezultatima sa Europskog kupa u Karlovcu, Mihalić, Puljak, Spasojević, Mušnjak i Medved imaju razloga nadati se uspjehu.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija