Sva trojica Tigra koji su nastupili u Beogradu osvojili su zlatne medalje, a Leon Mušnjak proglašen za najboljeg mlađeg juniora turnira !!!
U vremenu od 07.-08. 05. u Beogradu se održalo Međunarodno natjecanje “Trofej Beograda” na kojem su nastupila tri člana Karlovačkog kicboxing kluba Tigar.
U ringovnoj disciplini Low kick nastupili su u juniorima -75 kg Matej Medved i mlađi junior -67 kg, Leon Mušnjak, dok je u kick lightu u kategoriji juniora -57 kg nastupio Marko Mikšić.
Prvi je nastupio Marko Mikšić te je u polufinalu pobjedio predstavnika iz Srbije rezultatom 3-0, dok je u drugoj finalnoj borbi pobijedio predstavnika Makedonije podijeljenom odlukom sudaca 2:1, te je osvojio zlatnu medalju.
Drugi je nastupio Leon Mušnjak te je odličnom finalnom meču 3:0 pobjedio predstavnika Crne Gore i osvojio zlatnu medalju. Posljednji je nastupio Matej Medved te je u finalnoj borbi pobijedio predstavnika Bosne i Hercegovine i osvojio zlatnu medalju.
Leon Mušnjak je na kraju večeri proglašen najboljim mlađim juniorom Trofeja Beograda za što je dobio poseban pehar.
Jedan od stručnih komentatora natjecanja, u programu Arena sporta, bio je trener Zoran Cicvara.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija