Ante Vučemilović Stipanović brončani na Hrvatskom prvenstvu za starije kadete u kick lightu.
Jučer je u Đakovu, u sportskoj dvorani, održano prvenstvo Hrvatske za starije kadete u Kick lightu. Nakon vrlo uspješnog nastupa u Bratislavi prethodni vikend, gdje su medalje osvojili Iva Vrbanić, Niko Vrbanić, Tena Smiljanić, Lucija Babić, Ivano Anzić, Borna Lovrić i Ella Golac, Tigar je nastupio sa tri natjecatelja Davyd Dryk -52 kg, Andro Žugečić -57 kg i Ante Vučemilović Stipanović +69 kg koji je osvojio brončanu medalju izgubivši tijesno rezultatom 2-1
Svi su se izvrsno borili ali nedostajalo je malo sportske sreće za bolje rezultate.
Sad prvo nastup u Popovači 11.03. , a zatim i nastup ekipe na Svjetskom kupu u Innsbrucku 17. – 20. 03.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija