MATEJ MEDVED OSVOJIO  SVJETSKI KUP HUNGARY OPEN u ringovnoj disciplini full contact juniori -75 kg, srebrni je u  kick lightu juniori -89 Rilind Zekaj, Domagoj Mlinarić brončani – Stariji kadeti +69,  i u Point fightingu Tena Smiljanić mlađi kadeti-42 kg, te brončani je bio i tim Tigrova mlađih kadetkinja ( Tena Smiljanić, Iva Vrbanići Lucija Babić).
U sklopu Svjetskog kupa održan je i Međunarodni turnir Hungary Open na kojem je Zlatnu i srebrnu medalju osvojila starija kadetkinja Leonarda Vrbanić, dok su brončane medalje osvojili starijakadetkinja Ella Golac -60 kg, te mlađi kadeti Niko Vrbanić -32 kg i Borna Lovrić -47 kg. Nastupili su još i Dominik Pogačić stariji kadeti -69 kg i Ivano Anzić mlađi kadeti -37 kg, ali su izgubili u kvalifikacijama.
Svjetski kup u kickboxingu okupio je oko 3.600 startova iz 43 države i 333 kluba.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija