MATEJ MEDVED i LEON KRZNAR osvojili Europski kup u Zagrebu!

U Zagrebu se u predivnoj Areni, organizaciji Kickboxing kluba Tigar Karlovac odražao Europski kup Zagreb Open, poznat kao Karlovac open, 4. memorijal Mihaela Javorovića, našeg prerano preminulog šampiona.

Na Memorijalu se okupilo više tisuća kickboksača sa više od tisuću pratećih trenera, Predsjednika Europske i Balkanske federacije, te Predsjednika više stranih nacionalnih saveza. Brojke od 3.066 startova iz 279 klubova i 30 država sve govore.

Nastupili su i karlovački Tigrovi i postigli izvrsne  rezultate.

Senior MATEJ MEDVED je u disciplini Full contacta u kategoriji -75 kg uz dvije pobjede osvojio pobjednički pehar. Također u mlađim juniorima Full Contact -81 kg, LEON KRZNAR je pobijedio i osvojio drugo zlato za Tigar. Srebrne medalje osvojili su u istoj disciplini u Ringu LUKA KATALINIĆ kategorija -71 sa jednom pobjedom i Dryk Davyd kategorija -57.
Treća mjesta osvojili su u Point fightingu  Iva Vrbanić u kategoriji -42 kg i Vučinić Pavle po ždrijebu.
Na Europskom kupu nastupili su još Ivano Anzić, Lucija Babić, Anamarija Čurčinac, Alli Džanko, Ella Golac, Borna Lovrić, Saša Sandrin, Tena Smiljanić, Mata Stepić, Leonarda Vrbanić i Niko Vrbanić.

Istovremeno u petak, prvog dana natjecanja održan je međunarodni kup 1. Zagreb Open 2024. na kojem su zlatne medalje osvojili mlađi kadeti  Ivano Anzić u kick lightu -37 kg, Niko Vrbanić -32 kg, Kokić Tea PF -50 kg, Kozjan Ana PF +47 kg, junior Ante Močilac KL -69 kg,  Juniorka Vrbanić Leonarda +80 kg.
Srebrne medalje osvojili su mlađa kadetkinja  Lea Pagač, PF -28 kg i Stariji kadet Antun Grubešić KL -47 kg.
Brončane medalje osvojili su juniorka Lorena Čurčinac PF +70, Starija kadetkinja Tena Latković PF -60 kg, Starija kadetkinja Tara Marković PF +65 kg,  mlađi kadeti Alli Džanko, PF -47 kg, te mlađa kadetkinja Lara Palajsa.
Nastupili su još Lovro Anzić, Lucija Beljan, Gabrijel Čorak, Ella Golac, Borna Lovrić, Noa Mihalić, Kristiano Vukušić, Andro Žugečić i Niko Žugečić, ali su poraženi u kvalifikacijama.
Tigrove su vodili treneri Zoran Cicvara i Lucija Polovina.

Ukoliko nastavljate koristiti web stranicu, smatramo da pristajete na korištenje kolačića. više informacija